Święto Miłosierdzia Bożego

1. Dziś obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Jest to święto patronalne Caritas.

O godz. 15:00 w Gołogórze koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Po po Mszy św. zbiórka do puszki na cele charytatywne.

3. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.

Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

4. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w poniedziałek, środę i czwartek.

5. W piątek 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. Spowiedź z racji pierwszego piątku przed mszą św.

6. W sobotę o godz. 12:00 spotkanie dla dzieci i Rodziców przed pierwszą komunią świętą.

7. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9:00

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Ireny Szczepanek i p. Łukasza Joniec.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

10. W drugą niedzielę m-ca zebraliśmy na tacę 2237,20 gr. Bóg zapłać

11. W ubiegłym tygodniu Bóg odwołał z nasze parafii:

ś.p. Zofię Książek lat 84

Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Jarosław Bazylewicz, kawaler, zam. Liszkowo

Małgorzata Olszowy, panna, zam. Żydowo zap. I