VI Niedziela wielkanocna

1. Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną. Za tydzień Wniebowstąpienie Pańskie.

2. W tygodniu wspominamy: w środę św. Urszuli Ledóchowskiej dz. a w piątek Święto Nawiedzenia Najśw. M. P.

3. W tygodniu msza św. tylko w środę i czwartek. W związku z pielgrzymką nie będzie mszy św. w piątek i sobotę. W niedzielę msza św. bez zmian.

4. Pielgrzymom przypominam, wyjazd w piątek o godz. 6:30 (parking przy kościele)

5. W przyszłą niedzielę po mszy św. zbiórka do puszki na rzecz poszkodowanych w pożarze w Kępinach.

6. W sobotę 8 czerwca o godz. 17:00 Ks. Biskup Ordynariusz Edward Dajczak odprawi Mszę Św. Jubileuszową z okazji 60 rocznicy utworzenia naszej parafii.

Już dziś bardzo serdecznie zapraszam wszystkich Parafian do wspólnego przeżywania naszego Jubileuszu.

7. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.

Zachęcam do zamawiania intencji mszy św. przy różnych okazjach.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Krzysztofa Bulwan i p. Elżbiety Minda.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński:

Krzysztof Michoń, kawaler, zam. Rzeczyca Wlk.

Katarzyna Wodyk, panna, zam. Kierzkowo zap. II