Wniebowstąpienie Pańskie

13.05 2018r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Pan Jezus wraca do Ojca, a nam nakazuje oczekiwać Ducha Pocieszyciela. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, Zielone Świątki, która kończy okres wielkanocny.

2. Jutro o godz. 17:00, Ks. Bp Krzysztof Włodarczyk udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Serdecznie zapraszam.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. Caritas będzie zbierał ofiary do puszki na Chleb św. Antoniego.

4. W przyszłą niedzielę uczniowie kl. IV będą przeżywali rocznicę I komunii św. Spowiedź dla dzieci i ich Rodzin w sobotę o godz. 10:00. Serdecznie zapraszam.

5. Jest do nabycia kolejny numer „Gościa Niedzielnego”. Jest również miesięcznik rodzin katolickich „Arka”. Zachęcam do kupowania i czytania prasy katolickiej.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za złożone ofiary, posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła rodziny: p. Wandy Wołk i p. Bożeny Grabowskiej.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom, życzliwości ludzkiej.

8. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.