XXV Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym; w czwartek św. Wincentego a Paulo, w piątek św. Wacława, w sobotę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

2. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Msza święta odpustowa w Chociminie o godz. 8:30 a w Drzewianach o godz. 12:30.

3. Spotkanie dla 7 klas SP w związku z przygotowaniem do sakramentu bierzmowaniaw piątek po Mszy Św. / Drzewiany-niedziela

4. Rodziców uczniów klas III SP zapraszam na spotkanie w związku z przygotowaniem do pierwszej komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św.

5. W sobotę o godz. 8:00 zapraszam na porządkowanie cmentarza pod lapidarium

6. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu

z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, Arka.

Są też kalendarze na nowy rok. Cena 12 zł.-dochód na Skrzatusz.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Grzegorza Długołęckiego i p. Danuty Buczkowskiej.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

9. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.