XXX Niedziela zwykła

1. W czwartek 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. W Drzewianach na cmentarzu, o godz. 10.00 rozpocznie się procesja z modlitwą za zmarłych. Bezpośrednio po procesji rozpocznie się Msza Święta.

W Żydowie pierwsza msza św. o godz. 9:00

Na starym cmentarzu, procesja z modlitwą za zmarłych rozpocznie się o godz. 11:15

Na cmentarzu parafialnym w Żydowie procesja z modlitwą za zmarłych i Msza Święta rozpocznie się o godz. 12:00.

Na cmentarzach w Drzewianach i w Żydowie przed procesją Wypominki za zmarłych. Serdecznie zapraszam do udziału.

2. Wypominki można składać na tacę, przynieść do zakrystii, lub na plebanię. Proszę zaznaczyć „Wypominki roczne”- III piątek miesiąca godz. 17.00

Za naszych bliskich zmarłych będziemy modlić się przez cały miesiąc listopad o godz.16:30.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w piątek od godz. 16.00. W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 900.

4. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”

5. W poniedziałek zapraszam chętnych na akcję „złoty jesienny liść przy kościele” na godz. 11.00

6. We wtorek zakończenie różańca dla dzieci. Zapraszam na godz. 16:00 na Różaniec do nieba.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka na WSD w Koszalinie

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. K. Szocińskiej i p. W. Chudzinskiej.

9. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

10. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.