XXX Niedziela zwykła

1. W piątek 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. W Drzewianach na cmentarzu, o godz. 9:00 rozpocznie się procesja z modlitwą za zmarłych. Bezpośrednio po procesji rozpocznie się Msza Święta.

Na starym cmentarzu, procesja z modlitwą za zmarłych rozpocznie się o godz. 11:00

Na cmentarzu parafialnym w Żydowie procesja z modlitwą za zmarłych i Msza Święta rozpocznie się o godz. 12:00.

Na cmentarzach w Drzewianach i w Żydowie Wypominki za zmarłych. Serdecznie zapraszam do udziału. W piątek z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

(przypominamy o opłaceniu grobu 1,25/m-c i opłacie śmieciowej 1,66/m-c!)

2. Wypominki można składać na tacę, przynieść do zakrystii, lub na plebanię. Proszę zaznaczyć „Wypominki roczne”- III piątek miesiąca godz. 17.00

Za naszych bliskich zmarłych będziemy modlić się przez cały miesiąc

listopad o godz.16:30.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w piątek od godz. 8:15. W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 900.

4. Zachęcam do wcześniejszego zamawiania intencji Mszy Świętych. Przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii możemy nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”

5. W sobotę zapraszam chętnych na akcję „złoty jesienny liść przy kościele” na godz. 11.00

6. W czwartek zakończenie różańca dla dzieci.

7. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po mszy św. zbiórka do puszki na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

8. Bardzo dziękuję PZC za zorganizowanie Dnia Seniora. Dziękuję Panu M. Dwulitowi za usługę transportową. Zachęcam do wzięcia udziału w akcji „ZAPAŁKA NIE OGRZEJE”

9. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do niedzielnej liturgii. W przyszłą sobotę proszę o posprzątanie kościoła Rodziny

p. Anny Gasikowskiej i p. Anieli Paczuli.

10. Wszystkim parafianom i gościom życzę dobrego przeżycia rozpoczynającego się tygodnia, a solenizantom życzliwości ludzkiej.

11. Wszystkich naszych zmarłych Parafian i Dobrodziejów kościoła polecajmy Bożemu Miłosierdziu prosząc dla nich o dar życia wiecznego. „Zdrowaś Maryjo…”; „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Ks. Tomasz Rembelski-Proboszcz